Zaufali nam

W ciągu kilkunastu lat współpracowaliśmy z firmami z najróżniejszych branż. Zapewniamy wsparcie angażując się w ich biznes, aby lepiej
go zrozumieć i wspólnie osiągać zamierzone cele.

Microsoft logo
Amnesty International logo
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu logo
Teatr Aleksandra Sewruka Elbląg logo
SuperHost logo
Urząd Miejski Elbląg logo
Urząd Miasta Sejny logo

“Rewizja.Net wdrożyła system brokera kurierskiego ewysylki.pl. Zespół stanął na wysokości zadania dzięki znajomości rynku brokerów kurierskich. Elementem wartym podkreślenia jest stały kontakt i zaangażowanie w zapewnienie funkcjonowania naszego biznesu. Przez ostatnie lata zawsze mogliśmy liczyć na pomoc, także wykraczającą poza kwestie techniczne. Rekomenduję firmę Rewizja.Net, jeśli szukasz partnera technologicznego zaangażowanego w Twój biznes.”

Przemysław Niemiec
ewysylki.pl

“Profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Z rekomendacjami jest tak jak z poleceniem dobrej ekipy remontowej… niby znasz taką, ale żeby polecić to już niekoniecznie… Natomiast w tym przypadku, bez wahania i z pełną świadomością oraz odpowiedzialnością, polecam Marcina jako rzetelnego partnera biznesowego.”

Piotr Kaczyński
AR Contact

Agencja Reklamowa Contact logo
Roogmedia logo

“Marcin to nie tylko jedna z najbardziej kompetentnych osób, jakie poznałem w biznesie. To fantastyczny człowiek, który z niczego nie robi problemów, zawsze jest chętny pomóc i kieruje się zasadą dobrych relacji przy współpracy. Z pełnym zaufaniem…polecam.

Paweł Róg
Roogmedia.pl

Peter Green
Perfect Fitness
PAKman
Paczko Man logo
Okno Krak logo
ODN logo
O2 Market logo
Nowacki logo

“Firma Rewizja.Net sprawuje rzetelną opiekę nad naszymi kontami AdWords. Z należytą starannością buduje kampanie, optymalizuje i raportuje, a także reaguje na zmiany, które wprowadzane są w wyszukiwarce. Zmiany wprowadzane są szybko i z dużym zaangażowaniem, dzięki czemu możemy cieszyć się skutecznymi kampaniami reklamowymi.
Rekomendujemy firmę Rewizja.Net jako sprawdzonego partnera.”

Cezary Wyszyński
Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – VIVA.

Kreatywne podejście do realizowanych materiałów zwiększa zainteresowanie naszym Stowarzyszeniem, co powoduje, iż grono sympatyków Amnesty International stale się powiększa. Profesjonalny kontakt z klientem, zwłaszcza tak wymagającym jak organizacja walcząca o prawa człowieka, zdecydowanie jest atutem Rewizja.net. Jednocześnie polecamy Rewizja.Net wszystkim, którzy cenią sobie terminowość, twórczość oraz indywidualne podejście do klienta.

Draginja Nadażdin
Dyrektorka Stowarzyszenia Amnesty International

Nomadikus logo
Netkurier24pl logo
NeoPrimus logo
NaturaPark logo
NeoHair logo
Zyprus logo
NajtańszePrzesyłki logo
ZUM.org.pl logo

“Doskonała współpraca i pełen profesjonalizm.
Mogę tylko polecać, a Rewizja.Net podziękować za całą pomoc!”

Tomasz Olechnowicz
ThorService.pl

ThorService logo

Każda kampania została poprzedzona gruntowną i wnikliwą analizą, a działania zostały przeprowadzone rzetelnie i z dbałością o efekty. Stały kontakt i konsultacje pozwoliły na sprawne i skuteczne przeprowadzenie działań oraz zrealizowanie celów postawionych kampaniom.”

Czesław Pobłocki
Dyrektor Marketingu – BAT

“Chcieliśmy podziękować wszystkim pracownikom z firmy Rewizja.net, a w szczególności
grafikowi, oraz samemu właścicielowi Panu Marcinowi, który wykazał się ogromnym
zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem.”

Marcin Szczypa 
Peter-Green

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Cerkwii logo
Gimnazjum nr 8 w Elblągu logo
Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu logo
ZnajdzKuriera.pl logo
I Liceum Ogólnokształcące w Elblągu logo
Zielke logo
Tawerna logo
Zdrowy Punkt logo

“Marcin prowadził wdrożenie oprogramowania kurierskiego, które nadzorowałem. Wykazał się zaangażowaniem i wiedzą, którą chętnie się dzielił. Dzięki niemu projekt został zrealizowany szybko i skutecznie. Polecam każdemu szukającemu specjalisty od oprogramowania dla brokerów kurierskich.
I bardzo z niego pozytywny człowiek.”

Marcin Bączek
Kurier123

kurier123 logo
logo kredytelblag.pl

“Rzetelne i profesjonalne podejście do klienta, a do tego cierpliwe wyjaśnianie kwestii niezrozumiałych na każdym etapie realizacji projektu. Serdecznie polecam i pozdrawiam.”

Jakub Łopatko
audiofanatyk.pl

ZadajPytanie logo
Zajazd Morena logo
Wytłumacz logo
Wysyłki Kurierskie logo
Wydawnictwo Mirosław Basiewicz logo
Wygodny Kurier logo
Wioletta Piasecka logo
Viva schronisko logo

“Współpracuję z Rewizją już kilka lat, dlatego polecam z czystym sumieniem. Cechuje ich pełen profesjonalizm, wiedza, a do tego obsługa klienta na najwyższym poziomie.
Dzięki współpracy z Rewizją naprawdę można napędzić biznes w sieci :)”

Marcelina Sytniowska

“Marcin jest ekspertem jeżeli chodzi o analitykę i e-commerce. Szkolenia prowadzone przez niego są przystępne nawet dla laików, a praktyczne zajęcia pozwalają szybko zdobyć doświadczenie.”

Krystian Ocicki

volprint logo
Vacu Gracja logo
Urząd Miasta Sejny logo
Urząd Miejski Elbląg logo
TylkoOdkurzacze logo
Urologia Centrum logo
TREE IT logo
TIGER logo

“Firma godna polecenia. Profesjonalizm i podejście do Klienta na bardzo wysokim poziomie. Marcin i Bartek znają się na rzeczy o czym świadczy fakt istnienia na rynku od ponad 10 lat.”

Adrian Kleyna

“Rzetelna, odpowiedzialna firma. Uprzejmi pracownicy, którzy fachowo znają się na swojej pracy. Polecam!”

Maciej Starorstecki

Trans Company logo
Teknosystem logo
Telmar logo
TechFanatyk logo
Tańszy Kurier logo
Teatr Aleksandra Sewruka Elbląg logo
Tanio Wysyłaj logo
Tani-Kurierzy logo
marketing team Elblag logo

Marcin Kopczyński jest sumienny, zaangażowany, pomocny z mega wiedzą w zakresie e-commerce i analityki internetowej.

Aneta Kudlak
Marketing Team

“Współpraca przebiega miło i przede wszystkim fachowo. Zadanie zostało wykonane rzetelnie i bez żadnych problemów. Nasz opiekun – p. Bartłomiej Polak dołożył wszelkich starań, aby wszystkie aspekty realizowanej usługi stały na bardzo wysokim poziomie. Uważamy, że firma rewizja.net to grupa profesjonalistów z dużym doświadczeniem zapewniająca swoim partnerom stały rozwój.”

Piotr Dardziński
Hang-All

Takpaczka logo
Tabuk Poland logo
SzybkiKurier.eu logo
Szyte W Polsce logo
szybkapaka logo
Szelbruk logo
Super Host logo
SwinBurn logo

“Firma rewizja.net od lat zapewnia nam doradztwo w zakresie oprogramowania kurierskiego. Zawsze mogliśmy liczyć na szybką fachową pomoc w procesie rozwoju oraz rozwiązywania napotykanych problemów technicznych. Polecamy rewizja.net jako specjalistów od rozwiążań technologicznych i biznesowych w branży kurierskiej na polskim rynku.”

Dostarczanie.pl

dostarczanie.pl logo
alof synergia logo

“Z Marcinem Kopczyński współpracujemy od lat przy kampaniach Google adWords. Chęci poszerzania i uczenia się nowej wiedzy (czym dalej w las tym więcej drzew), pozycjonuje jego firmę, jako stabilnego partnera w tym zakresie. Zawsze na bieżąco z nowinkami z branży: SEO, adWords, co tylko pokazuje jak blisko mu do koncepcji Lifelong Learning.

Olaf Baranowski
Alof Synergia

Sulęczyno logo
Stowarzyszenie Elbląg Europa logo
Stolmar logo
Storino logo
Sprytny Kurier logo
Starlight Cafe logo
Spakuj-Wyślij.pl logo
Sportoryko logo

“Dziękuję Marcinowi za wsparcie techniczne i merytoryczne z zakresu e-commerce. Ma duże doświadczenie, którym chętnie się dzieli. Bardzo elastyczny jest w proponowaniu rozwiązań.”

Kuba Strumiński
QBI

“Z zespołem Rewizji znamy się jeszcze od czasu studiów – zawsze gotowi stawić czoło wyzwaniom, konkretni, rzetelni i terminowi. W ostatnich latach nasza współpraca miała kilka płaszczyzn m.in. doradztwo, szkolenia, usługi – za każdym razem fachowo, rzeczowo i z korzyścią dla każdej ze stron. Polecam współpracę z zespołem Rewizji wszystkim, którzy szukają ścieżki rozwoju w oparciu o e-commerce.”

Paweł Kulasiewicz

Smoliński logo
Spaczkowani.pl logo
Smart-Paczka.pl logo
SmartFun logo
Sklep U Adama logo
SklepZłotówka.pl logo
Silvertart logo
SIGMA logo

“Nieformalnie, ale w profesjonalny sposób. Bardzo przyjazny kontakt z klientem i elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb, budżetu i czasu projektu.”

Mateusz Romanowski 
Allani

“Współpracowałam z Marcinem Kopczyńskim kilkukrotnie i za każdym razem mogłam liczyć na jego szeroką wiedzę z zakresu obecności firmy w Internecie. Pomocny i zaangażowany. Polecam!”

Agata Ludwiczak

S Hostel logo
ShipOut.pl logo
Send It Now logo
Sendkurier.pl logo
Sapori d'Italia logo
SchoolCar logo
Roltis logo
RTAX logo

“Marcin to świetny doradca eCommercowy. Jego doświadczenie zarówno związane z branżą brokerską, jak i eCommerce zawsze było nieocenionym wsparciem dla mnie. Rzeczowy, dokładny, ale przede wszystkim potrafiący przekazać wiedzę ekspercką w prosty sposób. Nie wiele takich osób na swojej drodze spotkałem. Z czystym sumieniem mogę polecić Marcina. Jak potrzebujesz czegokolwiek na temat eCommerce – doradztwa, analizy twojego sklepu, twoich procesów sprzedaży czy marketingu – to tylko Marcin :)”

Michał Komajda

“Profesjonalna firma. Miałem okazję uczestniczyć w świetnym kursie dotyczącym marketingu, google ads, google analytics prowadzonym przez Rewizja.net. Jestem bardzo zadowolony z przekazanej wiedzy i umiejętności. Polecam.”

Krzysztof Bil

“Korzystam z usług firmy od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!”

Beata Sucharska
Korepetycje Matematyka

Retail Trade logo
RedFan logo
Reproskan logo
Radmal logo
Qlink logo
Ebox24.pl logo
Pure Nature logo
PunktPaczkowy.pl logo

“Udzielam rekomendacji firmie rewizja.net z nietuzinkowe wykonanie projektu strony internetowe. Praca z nimi była dla mnie przyjemnością. Polecam Marcina Kopczyńskiego, jako rzetelnego kontrahenta.”

Wioletta Piasecka

“Marcin wraz z rewizja.net to specjaliści w zakresie e-marketingu oraz analizy internetowej. Swoje wieloletnie doświadczenie budowali w wielu obszarach IT, aby dzisiaj móc sprostać najwyższym oczekiwaniom klienta. Współpraca z nimi to absolutna przyjemność i pełen profesjonalizm. Jeśli poszukujesz usług z zakresu e-marketingu to trafiłeś idealnie. “

Radosław Kubryń

kurerferdek logo
terminalelblag.pl logo
autoradex logo
elcar logo

“Firma rewizja.net wdrożyła nam oprogramowanie brokera kurierskiego i zapewniła wieloletnie wsparcie w zakresie jego obsługi. Dzięki zaangażowaniu i rzetelnej wiedzy pracowników rewizja.net mogliśmy skupić na prowadzeniu biznesu, a kwestie techniczne pozostawić w ich rękach. Polecam Marcina Kopczyńskiego i jego zespół ze względu na cierpliwość i elastyczność w podejściu do klienta.”

Krystian Kulig
netkurier-24.pl

“Serdecznie polecam profesjonalnie, z super podejściem do klienta, z uważnością na jego potrzeby.”

Dariusz Ignatowicz
Naturalna Żywność

naturalna żywność logo
PunktNadan.pl logo
Pujan logo
Restauracja Przy Bramie logo
Proxmus logo
Pronesta logo
PRO-BUD logo
Pracownia Patrycji logo
Polonia 2011 logo

“Chciałem polecić Marcina Kopczyńskiego. Współpracujemy już od ponad roku. Zbudowaliśmy razem nową witrynę Teknosystem i nadal współpracujemy w zakresie lepszej wykrywalności strony w wyszukiwarkach. Z Marcinem współpracuje się bardzo konstruktywnie, bardzo dobry kontakt, ciekawe pomysły, dużo sugestii z praktycznego punktu widzenia. Merytorycznie oceniam bardzo wysoko. Pełen profesjonalizm w obsłudze. Sprawność w działaniu. Przed nami dalszy rozwój strony i kolejne projekty.”

Zbigniew Bankowski 
Teknosystem

Teknosystem logo
fastpost logo

“Rewizja.Net to sprawdzony partner w biznesie. Wiedza i doświadczenie związane z branżą kurierską sprawiają, że wsparcie merytoryczne i obsługa techniczna firmy są na najwyższym poziomie. Skuteczność, terminowość i rzetelność. Polecam.”

Radosław Socha
FastPost.pl

POINT logo
PolecanyKurier logo
PogotowiePaczkowe logo
PogotowiePaletowe logo
PodajDalej logo
PilnaPaczka logo
Polska Kampania Doradcza logo
PFC logo

“Zlecenie kampanii prowadzone były pod okiem profesjonalnych opiekunów, którzy dobrze
zrozumieli branżę w której prowadzone były działania i doradzili najlepsze kanały dotarcia
do Klientów. Postawione im zadanie nie było łatwe, ale dzięki pracy włożonej w przygotowanie kampanii i optymalizację udało się je wypełnić w stu procentach.”

Kamil Kurasz
Nomadikus

“Firma rewizja.net wdrożyła nam serwis tani-kurierzy.pl i od 5 lat opiekuje się nim od strony technicznej. Zespół Marcina Kopczyńskiego zawsze szybko reaguje na zgłoszenia i z zaangażowaniem rozwiązuje problemy. Doceniamy zrozumienie branży kurierskiej i proaktywne działanie w świetle dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych. Prowadzenie biznesu brokerskiego z takim partnerem technologicznym jest znacznie łatwiejsze. “

Marcin Wiśniewski
tani-kurierzy.pl

Tani-Kurierzy logo
Pewnykurier logo
AKTIV logo
Aikido logo
Agencja Baranowski logo
advatype logo
AdamLand logo
Acardia logo
Adam Kulewa logo

“Z całą pewnością stwierdzamy, że wybór firmy rewizja.net jako administratora naszych serwisów internetowych partnera był trafnym wyborem, który znacznie usprawni naszą pracę i miał niebagatelne znaczenie dla poprawy komunikacji ze wszystkimi jednostkami współpracującymi z Centrum Badawczym TIGER.”

Wojciech Przychodzeń
Centrum Badawcze Tiger – Akademia Leona Koźmińskiego

Rewizja.net od lat sprawuje opiekę techniczną nad naszymi serwisami brokerskimi. Dbałość o detale i szeroka wiedza branżowa zapewnia usługi na wysokim poziomie. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości sprawny kontakt telefoniczny lub mailowy. Polecamy wszystkim, którzy szukają skutecznej recepty na dobrze funkcjonujący serwis brokerski. Rekomendujemy firmę rewizja.net jako sprawdzonego partnera biznesowego.

Davs sp. z o.o.
kurier-broker.eu

KurierBroker logo
Microsoft Academic Flash logo
4FOX logo
abardi logo
III Liceum Ogólnokształcące w Elblągu logo
Nadzieja logo
NaCyfrowo.pl logo
Muzeum Ziemi Sejneńskiej logo
MyParcel.pl logo

“Z firmą Rewizja.Net współpracuję już wiele lat i nigdy się na niej nie zawiodłem. Praca z nimi zawsze jest na wysokim poziomie. Bardzo polecam i daję 5 gwiazdek +”

Piotr Nowacki 
Volprint.pl

volprint logo
Elbląskie centrum małych zwierząt logo

“Firma godna polecenia, obsługa na najwyższym poziomie, czas realizacji natychmiastowy, kompetentna pomoc. Mogę jedynie polecić, bo rzadko zdarza się taki poziom pracy.”

Magdalena Podlasz 
Elbląskie Centrum Małych Zwierząt

MUROB Builders logo
Multifakt logo
Mosir Elbląg logo
MS-Groups.pl logo
MONO Market logo
Marc-Music logo
Microsoft logo
MegaMarka.pl logo

“Marcin Kopczyński jest osobą z ogromną wiedzą, a przy tym chętnie się nią dzieli. Jest też bardzo konkretny i profesjonalny w swojej pracy, bardzo dobrze się z nim współpracuje. Polecam z całego serca!”

Monika Loryńska 
Pixel PR

Pixel PR logo

“Mieliśmy tą przyjemność, by kilkukrotnie współpracować z firmą Rewizja.net.
Działania firmy Rewizja.net można opisać dwoma słowami: PEŁEN PROFESJONALIZM. Ta firma łamie stereotyp, że każdy projekt informatyczny musi być opóźniony. Wszystkie zlecenia jakie wykonywała dla nas Rewizja.net były dostarczone przed czasem. Fachowe podejście do kontaktów biznesowych przez Marcina Kopczyńskiego sprawia, że współpraca z Rewizja.net jest szczególnie owocna.”

Michał Rynkiewicz
IT Challenge

Metrotest logo
Mediaris logo
Mega logo
MebloTrendy.pl logo
Master Hale logo
MebloSklep logo
Cukiernia Marysieńka logo
Marcopol logo

“Profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta.
Z Marcinem Kopczyńskim współpracuję od 5 lat i nigdy nie miałem powodu do narzekania. Marcin jest osobą rzetelną, dążącą do jak najlepszego rozwiązania dla klienta. W trakcie współpracy czułem, że jestem w dobrych rękach.”

Edwin Sitarek
Spakuj-Wyslij.pl

Spakuj-Wyślij.pl logo
LM Logistic logo

Firma Rewizja.Net wdrożyła serwis kuriera brokerskiego lmlogistic.com.pl. Wykazali się zaangażowaniem i zrozumieniem branży przesyłek kurierskich. Od wielu lat możemy liczyć na szybkie wsparcie i zaangażowanie w rozwiązywanie napotkanych problemów. Rewizja.Net to godny polecenia partner biznesowy.

Łukasz Zwoliński
lmlogistic.pl

Maraton logo
LUPUS logo
ŁYKO logo
LSkurier logo
Lume logo
Logistic Port Braniewo logo
LM Logistic logo
Liceum plastyczne Gronowo Górne logo
koncept konsulting logo

“Pragmatyczne podejście do posiadanej wiedzy i własnego doświadczenia powoduje, że Marcin jest doradcą obiektywnym. Rekomenduje działania skuteczne i efektywne ale jednocześnie potrafi wytłumaczyć dlaczego czegoś nie warto robić. Widać, że nie stosuje jednego szablonu do wszystkich przypadków.”

Janusz Pietruszyński
Koncept Konsulting

“Współpracowaliśmy z rewizja.net przy uruchomieniu systemu brokerskiego. Dzięki rzeczowej i profesjonalnej obsłudze wdrożenie przebiegło zgodnie z planem. Od początku mogliśmy liczyć na szybką pomoc w sytuacjach krytycznych. Polecam Rewizja.net wszystkim, którzy szukają doświadczonej w branży brokerskiej firmy informatycznej. “

Piotr Szymański
lskurier.pl

LSkurier logo
Limen logo
LaMaree logo
Layman logo
KurierskiOutlet logo
KurierNetPlus logo
Kurierem.co logo
Kurier Broker logo
Kurier Idealny logo

“Marcin wraz z zespołem rewizja.net wdrożył dla nas dedykowane oprogramowanie do zastosowania na infokiosku z dotykowym ekranem. Projekt został zrealizowany sprawnie i w terminie. Polecam go jako rzetelnego partnera biznesowego, który profesjonalnie podchodzi do współpracy i realizacji zadań.”

Marcin Zakęs
Infopower

InfoPower logo
BR Sigma logo

“Firma rewizja.net wykonała dla nas stronę www oraz identyfikację wizualną. Na podstawie zrealizowanego zamówienia możemy potwierdzić zaangażowanie, sprawność i terminowość wykonania usługi oraz elastyczność i rzetelność we współpracy. Uważam tę firmę za godną polecenia.”

Katarzyna Lech
BR SIGMA

“Profesjonalizm, wiedza oparta na doświadczeniu i zaangażowaniu to najlepiej opisuje współpracę z Marcinem. Realizując projekty, traktuje je jak własne, doradzając najefektywniejsze rozwiązania w działaniach marketingowych. Przy tym potrafi odradzić zlecenia, które pochłoną środki, a nie przyniosą zamierzonych celów. Prowadzona optymalizacja SEO oraz marketing Google jednej z naszych stron przyniosły zamierzone rezultaty i w krótkim czasie strona stała się widoczna w mocno konkurencyjnej branży.”

Jarosław Baran
Donati24.pl

Donati24 logo
Kuchnia Domowa logo
Krismar logo
KretNet.pl logo
Kreftdek logo
KOCH logo
Koszmania logo
Klasowy Księgowy logo
Kancelaria Kurkiewicz logo

“Rewizja.Net przeprowadziła na rzecz Gminy Miasto Elbląg szkolenie i warsztaty z zakresu nowoczesnych metod i narzędzi marketingu w Internecie. Osoby biorące udział w warsztatach dzięki wsparciu szkoleniowca mogły samodzielnie przygotować kampanie reklamowe oraz poznać metody jej kontroli oraz analizy skuteczności. Dzięki temu mogą samodzielnie pracować z poznanymi narzędziami i wykorzystywać je w swoich działaniach promocyjnych.
Polecamy szkoleniowców Rewizja.Net jako doświadczonych praktyków, którzy potrafią skutecznie przekazywać swoją wiedzę innym.”

Adam Jocz
Dyrektor Departamentu – UM Elbląg

“Zamówienie zostało zrealizowane bez zastrzeżeń, terminowo oraz z należytą starannością. Pracownicy firmy wykazali się elastycznością organizacyjną oraz fachową i miłą obsługą.”

Mirosław Siedler
Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

Treatr Aleksandra Sewruka Elblag logo
Kamea logo
IT-EL logo
IT Challenge logo
InTheAtre logo
Inwestycyjny Elbląg logo
inquiro.pl logo
iMindMap logo
Polcuro logo

“Potwierdzamy bardzo wysoką jakość usług oferowanych przez pracowników firmy Rewizja.Net. Szczerze polecamy – rzetelne i profesjonalne podejście do klientów”

Robert Turlej
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu logo
Human Garden logo

“Współpracowaliśmy z Panem Marcinem Kopczyńskim przy budowie identyfikacji wizualnej firmy oraz przy projekcie reklamy prasowej. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu i efektów naszej współpracy, a usługi firmy Rewizja.net mogę polecić najbardziej wymagającym Klientom.”

Artur Florczak
HUMAN GARDEN

“Gorąco polecam współpracę. Nawet po zakończonym okresie realizacji działań, otrzymałem wsparcie w trudnościach których nie mogłem wcześniej przewidzieć. Polecam gorąco “

Tomasz Kozieja
Pracownia Psychologii Holistycznej

Pracownia Psychologii Holistycznej
idKurier logo
ICTAmber logo
Human Garden logo
HotKing logo
Headhunters group logo
Health&Beauty logo
GrupaKurierska.pl logo
Bang All logo
pritikiti.pl logo

“Bardzo polecam. Ze współpracy z firmą Rewizja skorzystałam dwutorowo: prywatnie i “służbowo”. Rewizja opracowała logo mojej hodowli, bardzo profesjonalnie, praktycznie bez poprawek. Prywatnie zaś – mam stronę mojego syna. Obsługa serwera genialna, wsparcie techniczne SUPER. Przyjazność, otwartość, chęć do pomocy. Bardzo polecam.”

Magda Brzeska
Pritikiti*Pl

“Polecam, profesjonalne podejście i pomoc w szerokim spektrum marketingu sieciowego.”

Rafał Warsiński
Warscom

Warscom logo
iMindMap logo
“Świetna komunikacja, wychodzenie naprzeciw pojawiającym się pomysłom i potrzebom, konkretne efekty zrealizowane ze świetną jakością i w zakładanym terminie. To moje wspomnienie ze współpracy z Marcinem. Polecam.”

Wojciech Zawisz
iMindMap

Gran Marmi logo
Gawintrans logo
Galeria Smaku logo
Furnicus.eu logo
Furnival logo
fonda.pl logo
FotoSzafa.pl logo
flypak.pl logo

“Jeśli szukasz w pełni zaangażowanego i sumiennego specjalisty od marketingu w Internecie, to Marcin jest osobą z którą powinieneś współpracować. Po wielu wspólnych projektach mogę go szczerze polecić.”

Sławomir Siemaszko
Netfront

Netfront logo
kuriersi logo

“Dzięki zaangażowaniu Marcina Kopczyńskiego i zespołu rewizja.net proces migracji serwisu brokerskiego przebiegł sprawnie. Zawsze można było liczyć na poradę i pomoc w każdej kwestii związanej z branżą kurierską. Jeśli szukasz zespołu, który zaangażuje się w Twój projekt, to rewizja.net jest dobrym wyborem. Zdecydowanie polecam!”

Adam Walerych
kuriersi.pl

FajnaPaczka.pl logo
FastPost logo
EuroPaka logo
Ewysyłki.pl logo
Eurolink logo
EUducation logo
EuroKurier logo
e-speedpak logo
AINkurier logo
“O profesjonalizmie Marcina miałem okazję się przekonać przy współpracy we wdrożeniu systemu operacyjnego u jednego z brokerów kurierskich, dla którego pracowałem.
Marcin nie tylko solidnie, szybko i bezboleśnie przeprowadził zmianę “starego na nowe”, ale i w późniejszym okresie skrupulatnie wprowadzał w okowa systemu, tłumaczył i szkolił cały zespół, a wszystko w atmosferze sympatycznych rozmów i niezwykłej cierpliwości do zwykłych zjadaczy chleba.”

Arkadiusz Gruszka
AinKurier.pl

“Pracuję z najlepszymi dlatego Marcin Kopczyński jest w moim gronie współpracowników. Polecam.”

Ireneusz Koniecko

Kurier BTL logo

“Świeże podejście młodego i kreatywnego zespołu, który dostosował się do naszych wymagań, pozwoliło nam odnowić wizerunek firmy. Proponowane rozwiązania pozwoliły zaprezentować naszą działalność gastronomiczno-cateringową w nowym świeżym świetle. Współpraca przebiegała bardzo przyjemnie, a każde proponowane zmiany były odpowiednio umotywowane. Wszystkie terminy zostały utrzymane, dzięki czemu nasza firma może cieszyć się nową stroną internetową, która umożliwia nam dotarcie do szerszego grona klientów.”

Agnieszka Sowińska
Kuchnia Domowa

e-stone logo
Elbląg Rocks Europa logo
Escapador logo
epaczkomaty24.pl logo
EnglishGarden logo
epaczkarnia logo
EMSG logo
EMDWA logo

“To jest właśnie to, czego szukaliśmy! Współpracowaliśmy z wieloma informatykami, lecz rewizja.Net zdecydowanie się wyróżnia. Przede wszystkim ujęła nas wyjątkowa dbałość o klienta i sposób wzajemnej komunikacji oraz cierpliwość w kontaktami z nami.
Zdecydowanie polecamy współpracę z firmą rewizja.net.”

Anna Kraszewska i Grzegorz Baranowski
Agencja Baranowski

Autopasaz.pl logo

“Podczas powstawania strony, jak i przy okazji jej aktualizacji, współpraca z Rewizja.Net przebiegała wzorowo. Oprócz przygotowania poszczególnych elementów według moich wytycznych zawsze starano się podpowiedzieć najbardziej korzystne rozwiązania oraz zwrócić uwagę na zmiany korzystne zarówno dla użytkownika jak i te mogące zwiększyć odwiedzalność z wyszukiwarek internetowych.”

Tomasz Sutkowski 
Auto Pasaż

Elit Group logo
Elbląg w formie logo
elHelp logo
Ekspres Poczta logo
Elbing logo
ekarmy.eu logo
branfood logo
ebigfish logo

“Chciałbym wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Rewizja.Net i zarekomendować ich jako sprawdzonych profesjonalistów w zakresie reklamy w Google AdWords. Kampanie prowadzone były na najwyższym poziomie, z zaangażowaniem i dbałością o jak największy zwrot z inwestycji.
Ze względu na udaną współpracę mogę polecić usługi Rewizja.Net wszystkim, którym
zależy na zwiększeniu ruchu w witrynie internetowej i zadbanie o wizerunek firmy w
Internecie.”

Waldemar Ilski
Furnival Meble Elbląg

“Dzięki doradztwie w zakresie pozyskiwania środków z UE pozwoliło „MegaMarce” pomyślnie przejść poprzez ocenę merytoryczną projektów zgłoszonych do unijnych programów. Kolejne etapy zlecenia wykonywane były terminowo i rzetelnie, podobnie opieka nad portalem, którą również powierzyłem firmie Rewizja.net. Zostało to ocenione pozytywnie nie tylko przeze mnie, ale co najważniejsze przez samych użytkowników portalu. Trudno znaleźć inną firmę, która pochodzi do projektu z takim zaangażowaniem i entuzjazmem, a co więcej potrafi doradzić we wszystkich sprawach z nim związanych.” 

MegaMarka

MegaMarka.pl logo
Polskie Stowarzyszenie Syndrom Tourettea logo
“Rewizja Net pomogła naszemu stowarzyszeniu w przeniesieniu hostingu oraz poczty elektronicznej. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Otrzymaliśmy także pełne wsparcie przy wdrożeniu możliwości otrzymywania darowizn za pomocą blika i przelewów ekspresowych. Marcin i jego zespół to gwarancja solidnie wykonanej pracy oraz pełnego zrozumienia potrzeb klienta. Polecam z całego serca!”

Piotr Chojna
Polskie Stowarzyszenie Syndrom Tourette’a

DRErowery logo
Drukarnia Jerzu logo
DoWózków.pl logo
DomOwi logo
DNAjob logo
Detektyw Falcon logo
DirectPack logo
Dąb Gdynia logo

“Profesjonaliści w każdym calu. Doskonała współpraca, ciekawe projekty oraz wiedza i doświadczenie. Polecam!”

Dominika Lewicka Klucznik
LewickaKlucznik.pl

Dominika Lewicka-Klucznik
e-speedpak.net-logo

“Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu firmy rewizja.net udało nam się zbudować dużą sieć punktów paczkowych wraz z zaawansowanym systemem brokera kurierskiego, który automatyzował większość procesów. Na doradztwo i pomoc Marcina Kopczyńskiego można zawsze liczyć. Dlatego serdecznie polecamy ich usługi dla branży kurierskiej.”

Patrycja Znamirowska
e-speedpak.net

“Działamy razem już od lat, a nasze relacje zawsze opierały się na jasnych zasadach. Zespół Rewizja.Net to zdecydowanie drużyna, z którą warto realizować nawet najśmielsze projekty :)”

Monika Dębska-Korzec
Agencja reklamowa Light Up

Agencja Reklamowa LightUP
dc4b logo
Centrum Organizacji Pozarządowych logo
Color House Elbląg logo
Color House logo
Courier OnLine logo
Centrum Kettlebell Polska logo
CloudShipping logo
CJMarket.eu logo
APIkurier logo

“Nie tylko podczas wdrożenia, ale i lata po uruchomieniu serwisu apikurier.pl możemy liczyć na stałe wsparcie i dostępność kontaktu. Odpisuja na każdego e-maila i oddzwaniają na każdy telefon. Bardzo cenię to, że można się do nich zwrócić w każdej technicznej i marketingowej sprawie. Widać, że żyją tą branżą od kilkunastu lat i chętnie dzielą się wiedzą.”

API Kurier

“Stałe doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych. Na Marcina Kopczyńskiego i jego zespół zawsze można liczyć. Branże brokerów kurierskich znają na wylot. Polecam!”

Ewelina Zapada
flypak.pl

flypak.pl logo
Certyfikaty Energetyczne logo
Budokop logo
Kurier BTL logo
Wydawnictwo Trans logo
BrokerKurier.pl logo
brokersaver.pl logo
BrokerSystem logo
Krzysztof Kozień logo

“Marcin Kopczyński wraz z zespołem rewizja.net zapewnił wsparcie doradcze z zakresu oprogramowania dla brokerów kurierskich oraz przeprowadził audyt wdrożonego serwisu. Dziękuję za zaangażowanie i chętne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w branży kurierskiej. Zawsze w terminie i z nastawieniem na, najlepszy dla mojego biznesu, efekt. Rekomenduję rewizja.net jako sprawdzonego partnera w e-commerce.”

Piotr Dorniak
Tania-Paczka.net

taniapaczka.net logo
PodajDalej logo

“Profesjonalne podejście do tematu. Wszystko zgodnie z harmonogramem i założeniami. Dzięki rewizja.net mamy szybki i sprawny system brokera kurierskiego. Dostarczone przez firmę oprogramowanie spełniło wszystkie nasze oczekiwania.”

Andrzej Wasiłowski 
E-podajdalej.com.pl

“Polecam wszystkim usługi rewizja.net. Zawsze mogę liczyć na ich pomoc.”

Michał Książek
Restauracja Przy Bramie

Restauracja Przy Bramie
Bizuba.pl logo
BiznesPaczka.pl logo
B&P Service logo
Blaumarkt logo
bi-plast logo
BasketInfo.pl logo
betaimport logo
Billennium logo

Z “Rewizją” współpracuje od wielu lat. To na co można liczyć to profesjonalne podejście, rzetelność, ogromna wiedza z zakresu marketingu internetowego oraz perfekcyjne zrozumienie potrzeb biznesowych klienta.

Szymon Darmofał
SIMON3V

“Miałem przyjemność współpracować z Marcinem przez pewien czas i muszę przyznać, że jest ekspertem w dziedzinie e-commerce. Ma ogromną wiedzę popartą doświadczeniem. Jest osobą sumienną, świetne zorganizowaną, profesjonalnie podchodzi do każdego problemu i ma super podejście do ludzi :)”

Artur Trybała

bat psb logo
axence logo
Awangarda logo
autopolisa.net logo
Autopasaż.pl logo
aune logo
audeos logo
ASP-Servers.pl logo

“Taki efekt nie byłby możliwy, gdyby nie świetny kontakt oraz wskazówki, na które zawsze mogłem liczyć. Dzięki nim każdy z kroków podejmowanych przy opracowaniu witryny był trafny, a strona powstała sprawnie i zgodnie z założonymi terminami. Ponadto współpraca przebiegała rzetelnie z zaangażowanie,
a osoby pracujące przy projekcie wykazały się sporą kreatywnością.”

Edward Koch
Kołty Co.

paletakurierem logo

“Pomoc rewizja.net w wyborze najlepszego oprogramowania brokera kurierskiego dla naszego biznesu okazała się bardzo cenna. Sposób wielu rozwiązań wybraliśmy wspólnie to, które spełnia wszystkie nasze potrzeby i daje szansę na dynamiczny rozwój. Polecam Marcina Kopczyńskiego i jego zespół jako specjalistów w branży kurierskiej. Dyspozycyjni i zaangażowani, a przede wszystkim terminowo realizują swoje zobowiązania.”

Krzysztof Połczyński
PaletaKurierem.pl

Astrosklep.pl logo
Ashdale builders logo
arkadiuss.pl logo
APIkurier logo
Akademia Nauki logo
Kokoma logo
Alzheimer logo
ALOFSynergia logo
Ebox24.pl logo

“Rewizja.net od wielu lat zajmuje się naszym serwisem brokera kurierskiego. Zawsze dostępni i pomocni. Rozumieją powagę prowadzenia biznesu kurierskiego i wiedzą, że czas reakcji gra bardzo ważną rolę. W sytuacjach kryzysowych wykazywali się zaangażowaniem i aktywnie poszukiwali rozwiązań, które będą najlepsze dla naszego biznesu. Zdecydowanie polecam Marcin Kopczyńskiego i jego zespół jako sprawdzonego partnera biznesowego!”

Grzegorz Janik
Ebox24.pl

“Szybkie wdrożenie oraz stała opieka merytoryczna pozwoliła nam ekspresowo zbudować i rozwijać serwis brokera kurierskiego. Szybkie czasy reakcji i wsparcia ze strony rewizja.net zasługują na pochwałę. Zawsze można na nich liczyć. “

TanioWysylaj.pl

TanioWysylaj logo
ALUMA logo
allinkurier logo
alHelp logo
Akademia Leona Koźmińskiego logo
PaczkaKurierem logo
Tani-Kurier.pl logo
Smart-Paczka.pl logo
TwojaPaka logo
logo kredytelblag.pl

“Najlepsza firma w swojej branży! Jeżeli szukacie profesjonalnej obsługi i wiedzy to tylko tu! POLECAM! Lepiej nie traficie!”

Marta Piątkowska
kredytelblag.pl

“Z Firma Rewizja.net współpracujemy od wielu lat i z chęcią polecam usługi Marcina Kopczyńskiego wraz z całym zespołem. Angażują się w każdy projekt i chętnie dzielą się wiedzą oraz doświadczeniem z branży kurierskiej. Na ich wsparcie można liczyć w każdej sytuacji kryzysowej i o każdej porze.
Jako zespół są niezawodni. Serdecznie polecam ich usługi.”

Dorota Gural
SzybkiKurier.eu

SzybkiKurier.eu logo
fastpost logo
AINkurier logo
AIP logo
radmal logo
Kurier123 logo
kuriersi logo
Tanie-przesylki.pl logo
Arval logo

“Dzięki zaangażowaniu i kompleksowemu podejściu firmy Rewizja.net udało się wdrozyć w krótkim czasie serwis Stacja z Paczką. Możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia Marcina Kopczyńskiego w branży brokerów kurierskich znacząco ułatwiła nam realizację zadań biznesowych. Rekomendujemy firmę Rewizja.net jako sprawdzonego partnera w wieloletnim biznesie.”

Damian Puczyński
Stacja z Paczką

stacja z paczką orlen logo
Pewnykurier logo

“Długa współpraca, szybkie wdrożenie oraz stała opieka serwisowa na którą zawsze można liczyć w każdym momencie. W biznesie brokera kurierskiego liczy się stabilność działanie systemu i szybkie reagowanie na pojawiające się problemy. Zespół rewizja.net zawsze był do dyspozycji i chętny do pomocy. Polecamy rewizja.net jako firmę godną zaufania.”

PewnyKurier.pl

Restauracja Flaming logo
Mega-Vega logo
Medesta logo
fundacja Końskie Zdrowie logo
Adrianna Swim School logo
SHIP Place logo
Donati24 logo
wyslijpaczkionline.pl logo
shipplace.eu logo

“Cenię współpracę z Marcinem Kopczyńskim za umiejętność tłumaczenia rzeczy technicznych na ludzki język. Jego szeroka wiedza z zakresu branży brokerów kurierskich w Polsce jest bardzo przydatna. Zawsze można na nich liczyć, także w pomocy z kontaktem z innymi firmami informatycznymi. Polecam Marcina i jego zespół jako sprawdzonych specjalistów, którzy stają na wysokości zadania!”

Grzegorz Kornas
shipplace.eu

“Rewizja.net wdrożyła nam oprogramowanie brokera kurierskiego w ekspresowym tempie. Wiele sugestii i pomysłów, które zgłosili okazały się bardzo przydatnymi w codziennej pracy. Dzięki ciągłemu wsparciu technicznemu serwis działa bez zarzutu. Rekomendujemy Marcina Kopczyńskiego i całą firmę rewizja.net jako fachowców w swojej dziedzinie.”

Spaczkowani.pl

Spaczkowani.pl logo
taniapaczka.net logo
dostarczanie.pl logo
Radex logo
budokop logo
meblosklep24 logo
kaniakowalstwo logo
odwierty.eu logo

“Dziękuję całemu zespołowi rewizja.net za wieloletnie doradztwo i opiekę serwisową naszego serwisu brokera kurierskiego pogotowiepaczkowe.pl. Dzięki ich zaangażowaniu udało się zbudować stabilnie działający serwis, którego obsługa nie zajmowała dużo czasu. Usługi marketingowe rewizja.net pomogły nam wypromować nasze usługi i stworzyć jedną z bardziej rozpoznawalnych marek w branży przewozu niestandardowych paczek i palet kurierskich.”

Bartosz Znamirowski
PogotowiePaczkowe.pl 
PogotowiePaletowe.pl

PogotowiePaczkowe logo
PogotowiePaletowe logo
BrokerKurier.pl logo

“Cenię współpracę z rewizja.net za partnerskie podejście w biznesie. Na ich pomoc można zawsze liczyć. Czuć, że zależy im na tym, aby nasz biznes prosperował i działał stabilnie. Po wielu latach współpracy polecam ich jako sprawdzonych w boju!”

BrokerKurier.pl

logo za4kola
bzq4x4 logo
dps druk logo
albatrostavel logo
theone logo
ABP Agencja Kreatywna logo
molluscoo logo
dressoffnia logo
ermlab logo

“Od lat współpracuję z Marcinem Kopczyńskim. To czy Marcin się wyróżnia to zaangażowanie: stawia na partnerskie relację z klientem i otwartą komunikację. Jego szeroka wiedza z zakresu e-commerce oraz ekosystemu Google była dla mnie nieoceniona. Polecam Marcina Kopczyńskiego i jego zespół rewizja.net jako godnych zaufania specjalistów.”

Przemysław Górecki
ERMLAB

“Współpraca z Rewizja.net przy wszystkich realizowanych przez nią projektach była znakomita, dlatego bez wahania zdecydowałem się powierzyć im wykonanie również kolejnej witryny. Zawsze mogę liczyć na ich profesjonalne wskazówki.”

Piotr Żukowski 
Schoolcar

SchoolCar logo
mananahi logo
psychologia holistyczna logo
fox candle logo
filozofia smaku logo
tipmedia logo
pionier-logo
park nowa holandia logo
cannateo logo
e-stone logo

“Współpraca na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście do klienta i pełne zaangażowanie. Polecam”

Karol Twardowski

Drogerie Laboo logo

Opinie o szkoleniach

"Na zajęciach Google Ads i Google Analytics dowiedzieliśmy się w jaki sposób zarządzać i kontrolować działalność przedsiębiorstwa za pomocą narzędzi Google. W ramach zajęć mieliśmy okazję wykorzystać przedstawioną w przyjazny, prosty i przejrzysty sposób wiedzę teoretyczną w praktyce. Zajęcia były bardzo ciekawe, angażowały uczestników do aktywnego uczestniczenia w zadaniach, co pozwalało lepiej zrozumieć poruszane zagadnienia. Prowadzący byli bardzo pozytywni, życzliwi, pomocni, zaangażowani w prowadzenie zajęć. Już na pierwszych zajęciach można było zauważyć, że posiadają bardzo obszerną wiedzę w tym zakresie, są profesjonalni i lubią swoją pracę. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w szkoleniu."

Alicja Kaban

"Certyfikaty pozdawałem bazując na samym kursie i poświęcając około godzinę czasu na naukę przed egzaminami, korzystając z materiałów, które udostępniono nam w czasie szkolenia. Mogę śmiało polecić firmę rewizja.net dla osób, które są zainteresowane reklamą w Internecie."

Krzysztof Bil