3 urodziny Elastycznego Web Hostingu od dhosting.pl

Blog

Wtorek (2019.11.5) świętowałem razem z dhosting.pl trzecie urodziny ich Elastycznego Web Hostingu. Impreza odbyła się w Warszawie i zgromadziła wielu klientów oraz partnerów jednej z najprężniej rozwijających się firm hostingowych w Polsce. Spotkanie było mniej formalne i pozwoliło poczuć ducha i atmosferę jaka tam panuje.

urodziny dhosting

3 urodziny usługi EWH

Zanim wybraliśmy dhosting.pl jako jednego z głównych partnerów hostingowych dokładnie sprawdziliśmy ich historię. Choć świętowano trzecie urodziny usługi EWH, to sama firma ma dokładnie tyle lat co nasza, czyli 12. Warto mieć to na uwadze oceniając kompetencje i dojrzałość organizacji. Ich wiedza i doświadczenie umożliwiły stworzenie Elastycznego Web Hostingu, który zastąpił całą ich dotychczasową ofertę. Namieszali na polskim rynku hostingowym definiując na nowo standardy atrakcyjności hostingu dla klienta jako:

  • relatywnie taniego,
  • prostego w obsłudze,
  • działającego niezależnie od obciążenia.

elastyczny web hosting prezentacja idei

Jeden hosting by wszystkich złączyć

Do dziś wiele firm hostingowych oferuje tę samą usługę zapakowaną w inną nazwę marketingową. Mamy serwer dla WordPressa, serwer dla Presty, itd. Technologicznie najczęściej są to te same rozwiązania i nasi klienci czuli się zagubieni, gdy samodzielnie zamawiali usługi, których nie rozumieli i najczęściej nie potrzebowali. I tutaj wkroczył dhosting.pl tworząc rozwiązanie uniwersalne dzięki skalowaniu zasobów w momentach, kiedy nasza strona/sklep tego potrzebują. Przejrzysta forma rozliczania i brak ukrytych kosztów zapewniły dynamiczny wzrost ilości klientów oraz partnerów takich jak nasza firma.

Rozwój współpracy z partnerami

Dużym i miłym zaskoczeniem dla mnie były planowane zmiany we współpracy z partnerami i resellerami. Zapowiedzieli wprowadzenie wszystkich rozwiązań o jakie wnioskowali partnerzy. Z kilkunastoletniej perspektywy pracy z firmami hostingowymi muszę przyznać, że takie podejście jest wyjątkowe. Wszystkie omawiane udogodnienia pozwolą partnerom jeszcze lepiej obsługiwać swoich klientów, wyręczając ich w coraz większej ilości czynności. O nowościach w ofercie dla naszych klientów, będziemy mogli powiedzieć więcej w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Program partnerski dhosting

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Kluczową niespodzianką urodzinową była zapowiedź współpracy z Fundacją Mam Marzenie. Dhosting.pl umożliwi przeznaczanie środków z programu partnerskiego na wsparcie działań Fundacji, która spełnia marzenia ciężko chorych dzieci. Prezentacja Prezeski, Pani Karolina Adamska-Woźniak była bardzo wzruszająca i na pewno zachęciła wiele osób do działania na rzecz tej idei. Po więcej na temat samej współpracy odsyłam do wywiadu.

Fundacja Mam Marzenie dhosting współpraca

Ludzie Ludzie, i jeszcze raz Ludzie

Nie rozpisuję się w tej relacji na tematy techniczne, które niewielu spoza branży interesują :). Ale jedną rzecz chciałbym podkreślić. Do tej pory z ekipą dhosting.pl miałem do czynienia wyłącznie wirtualnie. Czy to w sytuacjach kryzysowych, gdy była potrzebna ich pomoc, czy przy wspólnej publikacji ebooka. Już wtedy zaskakiwała mnie pozytywna i otwarta komunikacja. Bez zadęcia i korporacyjnej spiny, do której byłem przyzwyczajony we współpracy z innymi firmami hostingowymi. Można by pomyśleć, że to urok małej firmy. Ale dhosting.pl do małych firm już się nie zalicza. Mając kilkudziesięciu pracowników i ponad 40 000 aktywnych klientów mierzą się z efektem skali, który w obsłudze klienta jest kluczowym problemem. Pomimo tego typu wyzwań pozostają dostępni i otwarci. Na żywo okazali się jeszcze bardziej naturalni i kontaktowi. Czuć było pozytywną atmosferę, jaka panuje firmie. Dało się to dostrzec w ich relacjach z przełożonymi i w poczuciu humoru, które budowało pozytywną atmosferę podczas imprezy urodzinowej. Na szczególną uwagę zasługuje wspomniana otwartość na krytykę i prośby, jakie trafiają do nich ze strony partnerów oraz klientów. Mnie osobiście bardzo zaskoczyło to, że przyjechałem z listą pytań, które chciałem zadać, ale na wszystkie kwestie odpowiedzi padły w prezentacjach i planowanych zmianach zachodzących w najbliższym czasie. Dhosting.pl tworzą Ludzie, którzy z całą pewnością czerpią z tego frajdę. Z ich opowieści o historii firmy oraz najbliższych planach czuć ciągły głód rozwoju i wprowadzania rynkowych innowacji.

Dzięki bliższemu spotkaniu z zespołem dhosting.pl, tym mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że nasz wybór ich jako partnera był słuszny.

goscie-urodzin-dhosting-warszawa

Dhosting.pl w 3 urodziny ich usługi życzę udźwignięcia sukcesu, na który tak ciężko pracują i na który z całą pewnością zasługują!

hosting Twojej strony zawsze działa

 

 

 

Marcin Kopczyński rewizja elblągO autorze

Marcin Kopczyński
doradca i analityk e-commerce

Od kilkunastu lat doradzam i pomagam rozwijać internetowe projekty, które przynoszą zyski moim klientom. Specjalizuję się w e-handlu oraz oprogramowaniu dla kurierów.

Lexomat.pl sklep z szablonami dokumentów

Subskrybuj nas na Youtube i zyskaj wiedzę: