Słownik SEO i e‑marketingu dla laików

Słownik ten jest przeznaczony dla laików, a nie specjalistów w branży e-commerce. Naszym celem jest tłumaczenie trudnych rzeczy w przystępny sposób. Stosujemy wiele uproszczeń i analogii, aby łatwiej przedstawić te zagadnienia osobom początkującym w branży e-commerce. Poszczególne tematy można rozwijać do bardzo rozbudowanych opracowań, ale naszym celem jest umożliwienie pierwszego kroku i podstawowe wyjaśnienie zagadnienia.

Przygotowując ten słownik seo wykorzystujemy swoje ponad 15 letnie doświadczenie w branży e-commerce oraz setki przeprowadzonych szkoleń oraz tysiące godzin doradztwa. Jeśli potrzebujesz pomocy we wprowadzeniu Twojej firmy do świata e-commerce, zapraszamy do kontaktu.

Słownik SEO

All | A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
There are currently 3 names in this directory beginning with the letter J.
J
Java
Java to język programowania powszechnie stosowany do budowy zaawansowanych sieciowych programów komputerowych. Jest bardzo zaawansowany, a programiści pracujący w tym języku uznawani są za najdroższych w branży
JQuery
Jedna z najbardziej popularnych i znanych bezpłatnych bibliotek języka JavaScript. Zawiera gotowe zestawy funkcji, które powszechnie są stosowane w budowie interfejsów i animacji na witrynach internetowych. Swoją popularność zawdzięcza temu, że była jedną z pierwszych dostępnych na rynku. Obecnie mamy do wyboru wiele innych bezpłatnych i bardziej rozbudowanych bibliotek JavaScript.
JS (JavaScript)
JavaScript to język skryptowy. Często jest mylony z językiem Java. JS jest powszechnie wykorzystywany do budowy interaktywnych elementów witryn internetowych lub całych interfejsów. Umożliwia on budowę zaawansowanych rozwiązań oraz animacji witryn.