Słownik SEO i e‑marketingu dla laików

Słownik ten jest przeznaczony dla laików, a nie specjalistów w branży e-commerce. Naszym celem jest tłumaczenie trudnych rzeczy w przystępny sposób. Stosujemy wiele uproszczeń i analogii, aby łatwiej przedstawić te zagadnienia osobom początkującym w branży e-commerce. Poszczególne tematy można rozwijać do bardzo rozbudowanych opracowań, ale naszym celem jest umożliwienie pierwszego kroku i podstawowe wyjaśnienie zagadnienia.

Przygotowując ten słownik seo wykorzystujemy swoje ponad 15 letnie doświadczenie w branży e-commerce oraz setki przeprowadzonych szkoleń oraz tysiące godzin doradztwa. Jeśli potrzebujesz pomocy we wprowadzeniu Twojej firmy do świata e-commerce, zapraszamy do kontaktu.

Słownik SEO

All | A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
There are currently 3 names in this directory beginning with the letter Y.
Y
Yahoo
Niegdyś jeden z najpopularniejszych serwisów online wraz z popularną pocztą, a aktualnie wyszukiwarka internetowa ze spadającą ilością korzystających z niej użytkowników.
Yandex
Najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa w rosyjskojęzycznym internecie. W samej Rosji posiada ponad połowę udziału w rynku.
Yoast SEO
Uznawana za najpopularniejszą wtyczkę do WordPressa, która odpowiada za optymalizację serwisu pod kątem wymogów wyszukiwarki Google. Umożliwia m.in zarządzanie meta tagami oraz tworzenie mapy witryny.